Nors gegužės 7-osios rytas pagailėjo saulės spindulių, „Drąsuolių“ grupės vaikai į Pašilės progimnazijos ikimokyklinio skyrių „Šilelis“ vyko pasiruošę šventei. 
Šventė prasidėjo netikėtai – šeimininkai svečius pasitiko nuotaikingu kūriniu, kurį atliko grodami… namų apyvokos daiktais! 

Tai įkvėpė ir mus, ir mažuosius svečius iš visų miesto darželių pasigaminti muzikos instrumentus.
Ką veikėme?
Kūrybiškumas, vaikiškas išradingumas ir plačios šypsenos – geriausias įrodymas, kad tikram orkestrui blogo oro nebūna! 
Ačiū renginio organizatoriams ir visam darželio kolektyvui už nuostabią pavasario šventę. 










