,,Kai miestas tampa žaidimu” – puiki patirtis mūsų socialinių partnerių Ukmergės vaikų l-d. ,Saulutė” surengtame žygyje.
Džiaugiamės savo puikia vaikučių ir tėvelių ,,Drąsuoliai” komanda ir mokytoja Rima, atstovavusiems mūsų įstaigą. Esat nuostabūs ![]()
,,Kai miestas tampa žaidimu” – puiki patirtis mūsų socialinių partnerių Ukmergės vaikų l-d. ,Saulutė” surengtame žygyje.
Džiaugiamės savo puikia vaikučių ir tėvelių ,,Drąsuoliai” komanda ir mokytoja Rima, atstovavusiems mūsų įstaigą. Esat nuostabūs ![]()