Šiandien – nuolatinio tobulinimosi diena. Direktorė Jolanta, pavaduotoja ugdymui Anželika ir mokytoja Inga dalyvavo tarptautinėje ikimokyklinio ir pradinio ugdymo vadovų ir pedagogų konferencijoje ,,Sistemos nuolatinis tobulinimas švietime taikymas”. Džiaugiamės pasirašę bendradarbiavimo sutartį su Jonavos vaikų lopšeliu- darželiu ,,Pakalnutė” vienu pirmųjų Lietuvoje sėkmingai taikančių šią sistemą. Dėkojame direktorei Simonai už gražų priėmimą. Tikimės ilgo ir gražaus bendradarbiavimo.





