Pasitikom vasarą ryškiai ir su trenksmu Ukmergės miesto šventėje. Ačiū, mielieji, visiems dalyvavusiems (atskiras AČIŪ Gerda Linkelė už didžiausią indelį kuriant Kekso miestelį)!
Esam nuostabi, maža bendruomenė ![]()
![]()
![]()
Su šypsena – direktorė Jolanta
Esam nuostabi, maža bendruomenė ![]()
![]()
![]()