Šiandien mūsų darželio atstovai, lydimi mokytojos Editos, padėjėjų Eglės ir Daivos dalyvavo Ukmergės sporto centro stadione vykusioje vaikų sporto šventėje ,,Vasara bus rytoj”, skirtoje Ukmergės miesto šventei. Mažuosius sveikino Meras Darius Varnas, mero patarėja Goda Juzėnaitė bei sporto centro direktorius Vitalijus Martikonis. Po energingos mankštos, linksmų užduočių, estafečių, pasipuošę medaliais grįžome į darželį valgyti skanių pietų.








