Šiandien kieme didelis sujudimas. Vaikai su mokytojomis ir jų padėjėjomis į pakeltas lysves sėjo, sodino daržoves. Lauksim ekologiško derliaus, kurį ragausim vasarą ir rudenį 
Na, o, kad tai įvyktų, atsakingai darželius prižiūrėsim, laistysim ir ravėsim.
PS. Jei kas savo sode turi atliekamą uogų krūmą, vaiskrūmį ar vaismedį, mielai jį pas save pasodinsime ir atsakingai auginsim 









