Gegužės 13 dieną „Greituolių“ grupės vaikai ir mokytojos vyko į edukacinę pažintinę kelionę po du skirtingus
gyvulininkystės ūkius: ekologinį pienininkystės ir modernų, pažangiomis technologijomis grįstą pieno gamybos centrą. Vaikai turėjo galimybę iš arti pamatyti karves, sužinoti, koks ilgas yra pieno kelias nuo ūkio iki stalo, kaip rūpinamasi gyvuliais bei kuo skiriasi tradiciniai ir šiuolaikiniai ūkininkavimo metodai. Stebėjimų, žaidimų ir praktinių veiklų metu ugdytiniai mokėsi pagarbos gyvūnams, pažino žemės ūkio darbus, suprato tvarumo bei sveikos mitybos svarbą.
Nuoširdžiai dėkojame Ukmergės Senamiesčio progimnazijai už pagalbą organizuojant pavėžėjimą.


















